Jasełkowe spotkania podopiecznych ŚDS PDF WYDRUK E-mail

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy im. Wernera Kenkel we Włoszakowicach przygotowali przedstawienie jasełkowe. W ostatnich dniach zaprezentowali je przedszkolakom z Włoszakowic i Wijewa. Wzięli też udział w jasełkowym widowisku muzycznym ZS Bukówiec Górny.

13 i 14 stycznia br. przedstawienie jasełkowe grupa z ŚDS wystawiła przedszkolakom z Włoszakowic.
Jak relacjonuje Joanna Gorwa z ŚDS im. Wernera Kenkel we Włoszakowicach, w poniedziałek grupa odwiedziła przedszkole przy kościele, a we wtorek przy Urzędzie Gminy. Wszędzie aktorzy zostali wspaniale przyjęci, a występy zostały nagrodzone ogromnymi brawami.

Image

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Następnie 16 stycznia br. podopieczni wzięli udział w jasełkowym widowisku muzycznym ZS Bukówiec Górny.

 

Image

 

Ostatnie jasełkowe spotkanie odbyło się w poniedziałek - 20 stycznia br. Po raz pierwszy podopieczni ŚDS zaprezentowali swoje możliwości aktorskie przed najmłodszą publicznością w Wijewie. I tu również zostali bardzo serdecznie przyjęci. Ponadto po przedstawieniu występujący otrzymali od przedszkolaków wykonane przez nich aniołki.

Image

 

Image 

 

Jak można przeczytać na stronie Środowiskowego Domu Samopomocy im. Wernera Kenkel we Włoszakowicach możliwość dzielenia się tym, nad czym pracują - pracownicy i podopieczni ŚDS - to ogromna satysfakcja i radość i niezapomniane wspólne chwile.

WS/J.Gorwa

 

Fot. ŚDS im. Wernera Kenkel we Włoszakowicach

 
wstecz   dalej »